Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Gergi tavan 3D Elif Dekor

Gergi tavan 3D Elif Dekor

İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan Elif Dekor 3d gergi tavan hizmeti vermektedir. Akustik gergi tavan,transparan gergi tavan, 3d form gergi tavan, barisol pvc gergi tavan bilimum tüm gergi tavan modellerin, milyonlarca görsel arşivi ile en uygun fiyat garantisiyle sunmaktadır. 

Gergi tavanlar bakım gerektirmez, yoğuşmaya maruz kalmaz ve asla çatlamaz, pul veya soyulmaz. Asma tavanlara mükemmel bir alternatif sunarlar, evinize veya işinize çok az zarar vererek kolayca ve hızlı bir şekilde monte edilirler ve yukarıdaki alana erişim sağlamak için kolayca sökülebilir ve yeniden monte edilebilirler. Gergi tavanlar, yeni veya yedek tavanlar ile bir tasarım etkisi elde etmenize yardımcı olabilir.

2010 yılından buyana hizmet vermekte olan firmamız, zamanında ve kaliteli iş teslimini kendine ilke edinerek hızla büyümüş ve tüm imalatlarını kendi bünyesi altına toplamıştır. Birçok şehirde bayileriyle beraber ortak projelere imza atarak kurumsal firmaların tercihini kazanmıştır.

Elif Dekor, İstanbul gergi tavan sektöründe işi ile ilgili gerekli tüm fizibilite çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile bu işe uygun hale getirmiştir.
 
Geçen zaman zarfında müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Geçen sekiz yıl içerisinde yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeye başarı ile imzasını atmıştır.
 
Şirketimiz Avrupa'dan ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı bayilerinden gelen projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Elif Dekor gergi tavan sektörünün en iyisi olmak için sürekli olarak kendini yenileyerek çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
 
Elif Dekor olarak, bizi tercih eden tüm müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye çalışarak,ihtiyaçlarını bugün, yarın ve gelecekte de karşılamayı taahhüt etmekteyiz.

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak