Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Eğitici oyuncaklar ve kırtasiye temel.com.tr de

Eğitici oyuncaklar ve kırtasiye temel.com.tr de

Eğitici oyuncak ve kırtasiye ürünlerinde Gaziantepde bulunan  Temel.com.tr online alışveriş mağazasında indirimli uygun fiyatlara bulunmaktadır. Eğitici oyuncaklar 1-5 yaş arası çocukların gelişimi için çok önemlidir. Eğitici oyuncaklarla oynayan çocuklar tek ya da 2–3 kişilik gruplar oluştururlar. Bir bilmeceyi tamamlayan ya da benzer şekilleri eşleştiren çocuklar bu malzemeye ilgi duyacaklar ve kendi kendilerine başarmak isteyeceklerdir. Bu da onların kendilerine güvenmelerini sağlayacaktır. Bu tür oyuncaklarla oynayan çocuk sual sorar, öğretmeninin açıklamalarını dinler muntazam cümle kurarak konuşmaya ve dikkatli dinlemeye alışır, yeni kelimeler öğrenir.

http://www.temel.com.tr

Ayrıca, Eğitici oyuncaklar çocuklara başladığı bir işi bitirme alışkanlığı da kazandırır. Bu tür oyuncakların yardımıyla çocuklara düzen fikri verilmekte ve onların yaratıcı eğitimleri ortaya çıkarılmaktadır. Bu oyuncaklarla oynayan çocuk dikkatini ayrıntılar üzerinde toplamaya, ilgi süresini uzatmaya, göz ve el uyumu geliştirmeye başlar. Ayrıca, çocuklara yaptığını hemen değerlendirebilme ve yanlışını düzeltme alışkanlığı da kazandırır. Eğitici oyuncakların bazılarını birkaç çocuk bir arada oynayabilirler, o zaman çocuklar sıralarını beklemeyi, kurallara uymayı arkadaşının oyunundaki aşamaları izlemeyi öğrenebilirler.

Bilişsel gelişimin desteklenmesinde eğitici oyuncakların önemi;

Çocuğun düşünme, bilme, algılama, tanıma, soyutlama, gruplama, kavram geliştirme, hatırlama gücü, akıl yürütme, akılda tutma, dikkatini yoğunlaştırma, organlar arası eşgüdüm, problem çözme, yaratıcılık, gibi pek çok becerinin gelişmesini sağlar.

Firma Resmi Adı:TEMEL KIRTASİYE KİTAP OYUNCAK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Firma Adı:Temel Kırtasiye Kitap Oyuncak
Telefon:0 342 321 11 12
Fax:03423212112
Adres:Değirmiçem Mahallesi Göğüs Caddesi 24/A Şehitkamil Gaziantep

 

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak