Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Durak İnşaat Tadilat Dekorasyon

Durak İnşaat Tadilat Dekorasyon

İstanbul Anahtar Teslimi Ofis Ev Daire Tadilatı,  Komple Mutfak Banyo Tadilatı, İstanbul Anadolu & Avrupa yakasında anahtar teslimi komple tadilat dekorasyon firması arayanlar? Doğru noktadasınız. Durak İnşaat olarak, İstanbul genelinde servisimiz tüm tadilat işlerinize ait ihtiyaçlarınızı karşılamak maksadıyla yapılandırılmıştır. Büyük küçük tadilat Villa, Ofis, Ev, Daire, Mutfak, Banyo dekorasyonu işlerinizde tercih edebileceğiniz, Kaliteli tadilatci ustası güvenilir ekipleriyle tadilat işlerinize cevap verebilecek alt yapısına sahip Durak İnşaat,  saygın bir kuruluştur. İstanbul'un Tüm İlçelerine Anahtar Teslimi Ofis, Ev, Daire tadilatı ve dükkan tadilatı,  Komple Mutfak Banyo Tadilat İşlerini yapmaktayız.
 
Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz. Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz. Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz. Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.

İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi nekadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir görebileceksiniz. Sadece işin karşılığında fiyat söyleyenlerden değiliz, neye ne kadar para verdiğinizi görüyorsunuz.
Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı , kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama... Kısaca aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

  • Komple Tadilat, Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri. 
  • Ev, Daire ve Villa Tadilatı, Tadilat ,Dekorasyon ve Diğer Hizmetler Ev,ofis,işyeri mağaza gibi mekanların tadilat ve dekorasyonları
  • Tadilat ,Dekorasyon ve Diğer Hizmetler Ev,ofis,işyeri mağaza gibi mekanların tadilat ve dekorasyonlarını. 
  • Mutfak Tadilatı, Elinizdeki mevcut imkanlarla en kullanıºlı ve en donanımlı mutfaklara sahip olabilirsiniz. 
  • Banyo Tadilatı Modası geçmiş seramiklerden, dökülmüş derz aralıklarından, sararmış yüzeylerden, tıkanmış banyo giderlerinden. 
  • Boya Badana Uygulamaları. İstanbul Dekorasyon ve Tadilat İşleri
  • Çatı İşleri Çatı aktarma, her turlu çat, uygulamaları.
  • Su-Doğalgaz-Elektrik Tesisatları Doğalgaz Tesisatı
  • Alçı Sıva-Alçıpan Duvar Bölme-Asma Tava Alçı sıva;

 

https://www.durakinsaat.com.tr/

Adres:
Mehmet Akif Ersoy Mah. Silahtar Cad. No:37 B Blok D:7 Kağıthane / İstanbul

Telefon: 0212 361 38 28
durakinsaat34@gmail.com

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak