Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Çapa As Yapı PVC Doğrama Merkezi

Çapa As Yapı PVC Doğrama Merkezi

Çapa As Yapı, 1997 yılından beri  İstanbul Bağcılarda PVC pencere ve PVC kapı doğrama imalatının yanında hazır pimapen profiller üretimini yapmaktadır.  Fıratpen üretici bayisi olan Çapa As Yapı 2300m2 üretim hattında  son teknoloji makinelerle, çift hat CNC makinelerle aylık 65000 metre tül üretim yapmaktadır. Fabrikamızda günlük 250 pvc kapı ve pvc pencere imalatını kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır.

Kalite ve güvenimizden hiçbir zaman taviz vermeden firmamızın adı gibi emin adımlarla ilerliyoruz. Her geçen gün müşterilerimize ve bayilerimize kaliteli hizmet ve güven sunmaya devam etmekteyiz. Ölçüleri belirlenen alanların bölünme ve açılım yönleri tespit edildikten sonra projelendirmesi yapılır. Projeye göre kullanılacak malzemeler belirlenir ve fiyatlandırma yapılır.Fiyatlandırma işleminden sonra sizlerin onayı alındıktan sonra üretim yapılır. İlgili alanlara PVC sistemleri taşınarak montaj işlemleri tamamlanır.

Misyonumuz

Kalite Yönetim Standartlarını rehber alarak firma çalışanları ve tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde büyüme hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, onlara daha rahat ve çağdaş olarak yaşayabilecekleri seçenekler sunmaktayız.

Vizyonumuz

Hedefimizi Güneş seçtik, ulaşamasakda yıldızların arasındayız.Sektörümüz değişim ve gelişmeler doğrultusunda; hizmet kalitemizi arttırarak ve sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri portföyümüzü genişletip, tüm çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık, kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı sağlıyoruz.

http://www.capaasyapi.com.tr

Kirazlı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:6/A Bağcılar / İSTANBUL

Telefon: +90 532 363 84 69

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak