Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Alüminyum Led Profil ve Armatürler - AGT Led Profil

Alüminyum Led Profil ve Armatürler - AGT Led Profil

İstanbulda led profil ve dekoratif armatür imalatı yapan AGT Led Profil, farklı özellike ve ebatlarda üretici firma olarak satışını yapmaktadır. AGT Led Profil Aydınlatma Sistemleri sektörünün öncü firmalarından biri olup, siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizde yaşamınızı sürdürdüğünüz çevrenizi, AGT markalı ürünlerle aydınlatabilir ve hayatınıza tasarruflu bir ışık yakabilirisiniz. Satışlarımız toptan ve parekendedir, daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

LED profil, bar LED modelinin kasa içerisine yerleştirilmiş halidir. Bar LED, ışık havuzu (gizli ışık), barisol tavan (gergi tavan), bagaj aydınlatma, raf aydınlatma gibi çoğu yerde tek başına bile armatür olarak kullanılabilir. Bu tip uygulamalarda toplam metraja göre güç tüketimi hesaplanır. Buna uygun şekilde ürünler bir DC güç kaynağına bağlanır ve çalıştırılır.

Alüminyum LED profili ise çubuk LED’in içerisine konulduğu bir üründür. Örneğin bir binanın dış cephesinde kullanılacak olan bar LED, polimer ile kaplanır. Toza, suya ve neme karşı korunmaya alınan çubuk LED modeli, haricen tasarlanan bir LED alüminyum profil içerisine yerleştirilir. Ardından difüzör ile (LED profil kapağı) kapatılan IP korumalı ürün dış mekâna uygun hale gelir. Burada önemli olan çubuk LED’in genişliğinin kasadaki raya uygun olmasıdır.

Günümüzde pek çok alanda tercih edilen lineer aydınlatma, kesintisiz ışık efektiyle mekânlarda sonsuzluk algısı yaratıyor. LED teknolojisinin getirdiği avantajla, fluoresan versiyonlarda ortaya çıkan ampul uçlarında ortaya çıkan karanlık nokta etkisini yok ederek, homojen ve kaliteli bir aydınlatma sağlıyor. Uygulamanın tipine göre armatür gömme,sıvaüstü ve sarkıt olarak kullanılabilmesinin yanı sıra köşe dönüşlü ve açılı modelleri de bulunuyor.

https://www.agtledprofil.com/

Altınşehir Mahallesi, Ceylan Sk. 30/B 34775 Dudullu Osb / Ümraniye/İstanbul
+90 216 610 1667

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak